Başkanın Mesajı

Hayatınıza renk katmaya geldik.

Üretmek insan doğasında olan bir duygudur. Üretimin ülke ekonomisine, istihdam açısından bireylere ve nihayet çıktıları ise tüm insanlığa fayda getirecek şekilde yapılması esastır. Bizler Kardelen Boya olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren fayda merkezli bir üretim anlayışı ile yola çıktık. Bu yolda dürüstlük ve kalite, gelişim ilkemize her zaman eşlik etmiştir. Hem dünyada hem ülkemizde yaşanan değişim ve dönüşümler, yakından takip edilerek gelişimimiz her zaman devam etmektedir. Yeniden yapılanma ve teknolojik ilerlemeler AR-GE ekibimizin takibindedir. Araştırmalarının sonuncunda ulaştıkları verilerle geliştirme yöntemlerini iş sahamıza entegre etmektedir. Ekibimizin işine duyduğu sorumluluk aile olmanın bilincinden gelmektedir. Kardelen Boya ailesi olarak, verimli bir gelecek ve birlikte kalkınacağımız yarınlara ulaşmanın ancak bu yaklaşımla mümkün olduğunun farkındayız. Güçlü ve dinamik yapımızı koruyarak yola devam etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve sanayi boyaları sektörde lider olmanın yanı sıra öncü olmayı da hedefliyoruz. Yurtiçinde eriştiğimiz başarıyı yurtdışında da sağlayarak ülkemize artı değer katmaya devam ediyoruz.

Sorumlu olduğumuz müşterilerimizin kaliteli, güvenilir ve uygun imkânlarla ürünlerimize ulaşmalarını sağlamak temel görevimizdir. Bu bilinci Kardelen Boya ailesinin her ferdi taşımaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne her zaman daha iyisi için çalışıyoruz. Tüm ekibimizle bu anlayışın bundan sonra devam edeceğine inanıyor ve biliyoruz.

Sizlere daha renkli bir dünya sunmak için çalışmak bizim için onurdur.